top of page
hero-features-wavetechnology.jpg

Technológia pohonu vody Swim Spa

S kúpeľmi Michael Phelps Signature Swim Spa sa môžete priblížiť k svojim športovým cieľom bez toho, že by ste museli odísť z domu.

features-wave-technology.jpg

Michael Phelps Signature Swim Spas od Master Spas kombinuje pohodlie domáceho bazéna s legendárnym výkonom. Vďaka priestoru na plávanie bez prekážok a nepretržitému prúdu vody môžete trénovať doma. Používajte ho ako doplnok do svojho tréningu alebo stredobod svojho plaveckého programu.

O pohonnom systéme Wave XP Pro

Pohonný systém Wave XP Pro využíva výhody patentovanej technológie Wave Propulsion spoločnosti Master Spas. Unikátna konštrukcia vrtule nevyžaduje, aby bol do vody privádzaný vzduch, aby sa zvýšila jej pevnosť, čo umožňuje realistickejší zážitok z plávania.

Motor s premenlivými otáčkami vám umožňuje zvoliť si úroveň odporu protiprúdu. Od nuly do 100 si môžete nájsť ideálnu rýchlosť pre svoje plávanie alebo cvičenie - to všetko vďaka ľahko použiteľnému systému SwimNumber ™.

MPcontrol-panel.jpg
wave_xp-pro_propulsion.png

Pohonný systém protiprúdu Wave XP Pro*, ktorý je štandardnou súčasťou všetkých plaveckých kúpeľov Michael Phelps, uľahčuje plávanie doma. Pohonný systém Wave XP Pro vytvára hladký a silný prúd vody s tempom ekvivalentným pod 60 sekundovým krokom plávania na 100 metrov.

Systém vyžaduje 100-ampérové ​​elektrické pripojenie pre modely MP Force a Signature a 130-ampérový systém pre MP Momentum Deep.

*Systém Wave XP Pro je k dispozícii iba v Severnej Amerike.

wave_xp_propulsion.png

O vodnom systéme protiprúdu Wave XP

Systém Wave XP, dostupný pre medzinárodné kúpaliská, produkuje vodný prúd ekvivalentný nižšiemu ako 75 sekundovému tempu plávania na 100 metrov.

Lepší výkon a energetická účinnosť

Kúpele Michael Phelps Signature Swim Spa od spoločnosti Master Spas nielenže prekonávajú ostatné plavecké kúpele, ale ich energetická prevádzka a údržba je minimálna. V skutočnosti sú naše plavecké kúpele energeticky najúčinnejšími kúpaliskami na dnešnom trhu. Ultra energeticky efektívny motor používaný ako súčasť systému Wave Propulsion® stojí prevádzku až o 70% nižšie, než sú priemyselné štandardy.

Hĺbka plaveckého bazénu Michael Phelps Swim Spa hovorí za seba...

2021_H2X_Challenger15_DSC0063_HIGH_RES.jpg
bottom of page