top of page

Energeticky efektívne vírivky

ENERGETICKÁ NENÁROČNOSŤ

Lepšia izolácia znamená nižšie náklady na energiu. Používame technológiu s ICYNENE® izolačnou penou, ktorá rapídne zvýšila štandard nad izolačnými systémami, ktoré používajú takmer všetci americkí výrobcovia víriviek. ICYNENE®  je penová izolácia, ktorá je bezpečná pre životné prostredie. Umožňuje striekanie peny bez plynov ničiacich ozón a bez nebezpečenstva emisie plynov.

energeticky usporna.png
VYSOKO-KVALITNÁ IZOLÁCIA

ICYNENE® Insulation System sa v priebehu niekoľkých sekúnd rozšíri na 100-násobok svojho pôvodného objemu, aby izoloval a vzduchotesne uzavrel priestor. Výsledná prikrývka z mäkkej penovej izolácie tvorí súvislú tepelnú bariéru, ktorá eliminuje studené miesta a výrazne znižuje náklady na energiu.

Vo vnútri vírivky sa udržuje stála a pohodlná teplota, zatiaľ čo studený vzduch sa udržiava vonku a nedochádza ku kondenzácii alebo plesniam. Na rozdiel od systémov na báze uretánovej peny, ktoré stratia polovicu svojej hodnoty už za dva roky, Icynene si zachováva svoju izolačnú hodnotu po celú dobu životnosti vašich kúpeľov Master Spa.

ENERGETICKÁ KALKULAČKA
bottom of page