top of page

Vodný systém Mast3rPur ™

Mast3rPur.jpg

Špičkový hospodársky systém Mast3rPur využíva tri metódy sanitácie vírivky - ozón, svetlo UV-C a kombináciu medi a zinku produkovanej filtráciou EcoPur® Charge - na vytvorenie účinnejšieho sanitačného čistenia vírivky ako ktorýkoľvek iný systém na trhu. Kombinácia týchto troch prírodných dezinfekčných prostriedkov podporuje celkovú kvalitu vody a znižuje množstvo škodlivých chemikálií potrebných na udržanie optimálnej vodnej rovnováhy.

Prostredníctvom pokročilého oxidačného procesu (AOP) Mast3Pur rýchlo zbavuje vodu kontaminantov, chloramínov a mikroorganizmov pomocou každej z troch prírodných sanitárnych metód. AOP produkuje silné hydroxylové radikály, ktoré maximalizujú dezinfekciu a znižujú hladinu chloramínov; výroba čistej, čistej a dezinfikovanej vody vo vírivke.

Navyše QuietFlo Water Care System ™ technológia obehového čerpadla vírivky Master Spas, ktorá cirkuluje vodu, aj keď sa vírivka nepoužíva. Synergia troch prvkov v kombinácii s cirkuláciou vody QuietFlo vytvára jednoduchosť a účinnosť sanitácie vody, ktorá nemá obdoby.

SANITÁRNE PRVKY Mast3rPur ™
O3.jpg

Po absorpcii do vody vo vírivke ozón ničí patogény a mikroorganizmy, ničí organické kontaminanty a oxiduje neorganické kontaminanty.

UV.jpg

Keď je voda vo vírivke vystavená germicídnemu UV-C žiareniu, svetlo inaktivuje mikroorganizmy a odbúrava chloramíny.

CuZn.jpg

Jedinečná kombinácia medi a zinku v patentovaných filtroch EcoPur vytvára elektrochemickú reakciu, ktorá eliminuje množstvo mikroorganizmov a odstraňuje ťažké kovy, ako je olovo a ortuť.

Dostupnosť Mast3rPur ™

Čistá, priehľadná, sviežo voňavá a príjemná voda je teraz k dispozícii s menšou námahou - ďalšia inovatívna, exkluzívna výhoda, ktorá je k dispozícii iba v kúpeľoch Master Spas pre nasledujúce modely víriviek:

Séria Michael Phelps Legend: Voliteľné pre všetky modely

Séria Twilight: Voliteľné pre všetky modely

Séria Clarity: Nie je k dispozícii

bottom of page