top of page

Systém čistenia vody EcoPur® Charge Hot Tub

EcoPur Charge.png

Systém čistenia a filtrácie vody vo vírivke EcoPur Charge je najnovším pokrokom spoločnosti Master Spas v oblasti technológie čistej vody. Tento revolučný filter do vírivky je navrhnutý tak, aby pracoval samostatne alebo v súlade so systémami Mast3rPur ™ aj QuietFlo ™. Filter na horúcu vaňu EcoPur Charge kopíruje spôsob, akým príroda používa meď a zinok na čistenie vody a odstraňovanie nečistôt, baktérií a rias. Jeho inovatívny dizajn filtra vychádza z predchádzajúcich filtrov víriviek Master Spas a využíva filtračnú tkaninu Master Spas.

cista voda.png
vodna funkcia.png
deti zdravie.png

Filtračná tkanina vírivky je pevne navinutá do bunky nautilu a je obalená pružinovým jadrom, ktoré umožňuje maximálny prietok vody. Keď voda preteká týmto hlavným jadrom, je nabíjaná nízkym obsahom oxidov medi a zinku; tieto prírodné prvky sú pre vašu vírivku bezpečné a vytvárajú efektívnejší spôsob udržiavania čistej vody. Táto technológia filtruje vodu rovnakým spôsobom, ako príroda, a redukuje tak vo vode rozpustné kovy a zároveň znižuje množstvo chemikálií potrebných na čistenie vody vo vírivke. EcoPur® Charge tiež reguluje vodný kameň, baktérie a riasy, chráni vodovodné potrubie vírivky a pomáha predchádzať poškodeniu plaviek.

Dostupnosť a použitie EcoPur®

EcoPur Charge je štandardom vo všetkých vírivkách Master Spas a je navrhnutý s ľahko uchopiteľnou rukoväťou filtra, vďaka ktorej je odstránenie a výmena filtra vo vírivke rýchly a jednoduchý proces.

bottom of page