top of page
mpswim-logo.png
ms-logo.jpg

Michael Phelps Signature Swim Spa od Master Spas

Pri vytváraní nových spomienok - a novej rutiny - dávajte do rovnováhy ciele v oblasti fitnes a wellness s rodinným životom.

Vráťte si deň a vyhrajte

Alternatíva pri bazéne a útočisko na záhrade, ktoré vám umožňujú viesť aktívny životný štýl a cítiť sa pri tom lepšie.

  • Chôdza, behanie, plávanie, cvičenie

  • Celoročné použitie bez opustenia domova

  • Relaxačné masážne sedačky

  • Vztlak vody zmierňuje tlak na boľavé kĺby

  • Zdravý rodinný čas

MP photo.jpg

PLÁVANIE

fitness photo.jpg

VODNÉ FITNESS

relax photo.jpg

TERAPIA A RELAX

fun photo.jpg

RODINNÁ ZÁBAVA

Plavecké kúpele Michael Phelps Signature Swim Spa majú široký a plynulý prúd, takže môžete plávať, behať, chodiť alebo cvičiť vo vode bez toho, aby na vaše telo pôsobila gravitácia. Masážne trysky zmierňujú napätie a bolesť, ktoré sa mohli hromadiť počas celého dňa. Teplota vody je vždy dokonalá, pretože ju vyberáte celoročne.

portretMP.jpg

"Kúpele Michael Phelps Signature Swim Spa mi pomohli, keď som bol vo vážnom tréningovom režime. Umožnil môjmu trénerovi vidieť a poradiť mi, ako prekonať svoju porážku v súťaži. Či už ste v jeden deň tréningového programu, zotavujete sa zo zranenia, alebo radi by ste si oddýchli so svojou rodinou, môžete mať úžitok a cítiť sa skvele v kúpeľoch Michael Phelps Signature Swim Spa od spoločnosti Master Spas. “

Michael Phelps, 23-násobný zlatý medailista

MP Momentum Deep Swim Spa

Dve vodné plochy: vírivka na jednej strane, kúpele na druhej strane. Je to najlepšie z oboch svetov a ponúka priestor na fitnes, zábavu a relaxáciu.

home-momentum-sequence.png

H2X Fitness Swim Spas boli vyvinuté spoločnosťou Master Spas, najväčším svetovým výrobcom plaveckých kúpeľov, oceňovanou spoločnosťou, ktorej môžete dôverovať.

bottom of page