top of page
banner-exercise-system.jpg

H2Xercise System

Zostaňte zdravotne fit vo svojej vlastnej záhrade

Keď už ste vo vode, všimnete si, že model H2X má veľkú rovnú podlahu bez skrytých prekážok, čo z neho robí ideálne prostredie pre rôzne fitness cvičenia. Môžete si ísť zabehať pri jemnom protiprúde, použiť dosku alebo použiť systém H2Xercise, ktorý obsahuje veslársku súpravu, odporové gumy a posilňovacie gumy, zvony H2Xercise, plutvy H2Xercise, príručku vodného cvičenia H2Xercise a je štandardom pre všetky modely. S vypnutými tryskami môžete vyskúšať výhody odporového tréningu a veľký rozsah pohybových cvičení. Vztlak vody prirodzene uľahčuje cviky na kĺby a tento prístup zaisťuje efektívne a jemné precvičenie celého tela a mysle.

Jednorúčky H2Xercise: Tento jedinečný dizajn umožňuje nastavenie v štyroch rôznych úrovniach odporu tak, aby vyhovovali každému používateľovi a úrovni kondície. Či už sú cieľom rehabilitácie alebo výkonnostné tréningy na vysokej úrovni, toto sú činky pre vás.

jednorucky.JPG

H2Xercise kotvové plutvy: Tieto vybavené a pohodlné plutvy poskytujú hladký odpor v každom smere, ktorým sa pohybujete. Umožňujú vám efektívne a efektívne posilňovať svaly používané každý deň.

jednonozky.JPG

Veslovacia súprava H2Xercise and odporové gumy: Ľahko sa pripája, používa sa na veslovanie na silový a vytrvalostný tréning hornej časti tela. Keď skončíte, jednoducho uvoľnite štyri úchytné body a uložte ich do pevnej tašky H2Xercise na ďalšie posilovanie. Sú ideálne pre rôzne silové a pružné cvičenia.

side-row-kit.jpg
side-book.jpg

H2Xercise Aquatic Workout pre všetky úrovne fitness: nový spôsob cvičenia. Dr. Rick McAvoy, PT, DPT, CSCS a profesor hydroterapie je autorom cvičebného programu napísaného výhradne pre plaveckú šnúru Master Spas. Tento program je špeciálne navrhnutý tak, aby vám pomohol vyťažiť maximum z vašich zážitkov z kúpania v kúpeľoch, a je uvedený v ľahko pochopiteľnom formáte

bottom of page