top of page

Swim Spa Michael Phelps oproti Endless Pools Swim Spa

Výber medzi výrobcami plaveckých kúpeľov môže byť náročný. Ale keď si vyberiete plavecké kúpele Michael Phelps Signature Swim Spa, investujete do maximálnej kondície a terapie.

Výhody plaveckých kúpeľov Michael Phelps Signature oproti Endless Pools :

• Voľný priestor na plávanie
Vylepšené terapeutické funkcie
Štandardné prémiové funkcie
Master Crafted Advantage https://www.masterspas.com/master-crafted

Plavecká časť MP Momentum oproti Endless Pools E2000:

MP Momentum a Endless Pools E2000 sú vybavené turbínovým systémom na vytváranie vodného prúdu. Plavecký stroj Endless Pools Swim Machine je zabudovaný priamo v plaveckej časti bazénu a s časti prekáža v plávaní.

Používatelia MP Momentum zažijú plavecký priestor bez prekážok. A je tiež väčší. MP Momentum bol navrhnutý s prispením vlastných skúseností Michaela Phelpsa ako 23-násobného majstra v plávaní, ktorý je známy svojim veľkým rozpätím ,,krídel“. Plavecký areál je širší a hlbší ako E2000, čo dáva užívateľom viac priestoru na cvičenie, trénovanie alebo zdokonaľovanie rýchlostných úderov pri plávaní.

MP Momentum, navrhnutý a skonštruovaný spoločnosťou Master Spas, najväčším svetovým výrobcom plaveckých kúpeľov, má tiež tvarovanú akrylovú škrupinu, ktorá odvádza vodu a zlepšuje tak zážitok z plávania.

Vylepšené terapeutické výhody MP Momentum oproti Endless Pools E2000:

Master Spas je vedúcou spoločnosťou v odbore relaxácie, ktorá je známa tým, že svojimi vírivkami vytvára luxusný zážitok.

Zatiaľ čo MP Momentum a E2000 majú odlišné časti vírivky, MP Momentum má viac trysiek - 45 trysiek a dve obrovské masážne trysky na chodidlá - Master Blasters, zatiaľ čo plavecké kúpele Endless Pools majú len 34.

Xtreme Therapy Cove a Xtreme Therapy ™ Seat sú exkluzívne pre produkty Master Spas a poskytujú vlastnú masáž-od jemného postupného masírovania svalov. Xtreme Therapy Cove sa zameriava na svaly spodnej časti tela, aby pomohla zotaviť sa po cvičení v MP Momentum. Master Blasters sa zameriavajú na tlakové body v nohách a ponúkajú relaxáciu celého tela.

Štandardné funkcie v MP Momentum oproti Endless Pools E2000:

Plavecké kúpele MP Momentum sú vybavené LED osvetlením Deluxe Waterline, piatimi vodnými funkciami a systémom SoftTread Nonslip, pohodlným podlahovým systémom - to všetko je štandardné. Nie sú potrebné žiadne iné doplnky.

Ku každému Swim Spa Michael Phelps Signature je dodávaná aj súprava H2Xercise. Súprava obsahuje veslárske tyče a odporové pásy, aby si mohol v bazéne zacvičiť ktokoľvek - aj keď nechce plávať ako Michael Phelps.

Endless Pools neobsahuje fitness zariadenie s E2000, ktoré má tri vodné prvky. Zákazníci majú možnosť kúpiť si veslárske tyče alebo bežecký pás, čím obmedzujú zážitok z cvičenia v plaveckom bazéne.

MasterSpa výhody:

Spoločnosť Master Spas je známa svojim inovatívnym a premysleným dizajnom. Mnoho patentovaných funkcií vyvinutých spoločnosťou Master Spas nemá v tomto odvetví obdobu. Medzi nimi je vodohospodársky systém Mast3pur ™ a potrubie vodovodného systému.

Kúpele Michael Phelps Signature Swim Spas sú tiež izolované ekologickou penou Icynene, ktorá chráni pred škodcami a vlhkosťou a maximálne udržuje teplo. Prínos pre majiteľov sú omnoho nižšie náklady na energie v porovnaní s inými plaveckými kúpeľmi.

bottom of page