top of page
banner-trainer19.jpg

Swim Spa Trainer 19

Vysoký výkon, VIP so vstrekovaním vzduchu, nastaviteľná rýchlosť

DVE VODNÉ OBLASTI, DVE RÔZNE TEPLOTY. Doprajte si aj relaxačný kúpeľ aj  cvičenie vo vode pre zdravý pohyb celého tela aj plávanie pre športovú námahu.  S Trainer 19 dosiahnete svoje osobné požiadavky pohodlia. Relax vo vírivke s teplotou nastavenou až do 40 °C. Táto vírivka plnej veľkosti má 31 trysiek, zabezpečujúcich kvalitnú hydroterapeutickú masáž, ergonomické sedadlá sú navrhnuté tak, aby telo sa cítilo absolútne uvoľnene a duša mala odpočinok. Rozlúčte sa s napätím, bolesťami a stresmi dňa. Trainer 19 je senzačná ponuka; toto je vaše riešenie.

ROZMERY

587 cm x 239 cm x 130 cm

OBJEM VODY

7 779 litrov

POČET TRYSIEK

48

model-trainer19-19-deep.png
Filtrácia EcoPur

Minerálny filtračný systém uľahčuje starostlivosť o vodu

+ Špecifikácia modelu

H2X Fitness Swim Spa 

Trainer 19

Rozmery

587 cm x 239 cm x 130 cm

Váha (prázdna/plná)

1 338 kg / 9 700 kg

Objem vody

7 779 litrov

Požadované napájanie

100 Amp

Čerpadlá

4

Trysky z nehrdzavejúcej ocele

48 ( vrátane 4 VIP trysiek a 1 Master Blaster®)

Pohonný systém

VIP so vstrekovaním vzduchu

Vodné funkcie

5

Ozónový systém

Štandardný

Filtrácia

EcoPur® Charge

LED osvetlenie

Waterline

Registračné číslo

9600

+ Základná výbava

VIP Technológia

Jedinečný ergonomický dizajn vnútornej formy pomáha kontrolovane smerovať prúdy vody.

Terapia chodidiel Master Blaster™

Upokojte unavené a boľavé nohy pomocou terapie chodidlami Master Blaster. Skupina trysiek, každá so 14 samostatnými tryskami, ponúka relaxačnú masáž chodidiel. 

Chcem vedieť viac

Systém bio-magnetickej terapie

Zmierňuje zápal, zlepšuje cirkuláciu a podporuje reakcie nervového systému. Systém biomagnetickej terapie Master Force zameriava strategicky umiestnené magnety na tlakové body na krku a chrbte. Chcem vedieť viac

Filtrácia EcoPur

Potrebujete čistú a priezračnú vodu bez chemikálií, ktoré nemáte? EcoPur Charge používa minerály ako meď a zinok na čistenie vody a odstraňovanie nečistôt, baktérií a rias. 

Chcem vedieť viac

StressRelief Neck and Shoulder Seat ™

Zmiernite nežiaduce napätie a bolesť krku a ramien. Na túto oblasť vysokého napätia sa zameriavajú jedinečné trysky StressRelief Neck and Shoulder Seat mimo vody. Chcem vedieť viac

Vodoliečba

Ortopedicky tvarované terapeutické sedadlá a nastaviteľné masážne trysky vám pomôžu uľaviť  bolesť svalov a uvoľniť psychiku od stresu.

Xtreme terapia

Terapeutické trysky Xtreme majú jedinečný prúdový tvar, ktorý sa zameriava na chrbtové svaly, boky, stehná a lýtka. Používajú sa pre regeneračnú masáž alebo pre každodennú terapeutickú masáž.

Svetelný systém Waterline

LED osvetlenie Waterline dodáva prijemnú atmosféru a zosilňuje celkový zážitok z vášho kúpeľa.

H2Xercise™

Cvičenie vo vode je úžasný spôsob, ako sa dopracovať k svojim fitness cieľom. Väčšina plaveckých bazénov H2X je vybavená systémom H2Xercise Fitness, ktorý obsahuje veslárske tyče a odporové gumené povrazy.

Vodné funkcie

Vodopády vo vašom swim spa pôsobia upokojujúco a zvuk vodopádu a pohľad na nich dodáva celkovú atmosféru harmónie pri masážnych procedúrach.

+ Doplnkové možnosti

SoftTread™

Podlahový systém umiestnenia SoftTread ™ ponúka bezpečnosť a pohodlie pri výstupe a nástupe do bazénu. Štýlové dizajnové prevedenie v kombinácii so špeciálnymi materiálmi zabezpečia prijemný pocit pri dotyku a stabilitu.

Modul Wifi

Ovládajte svoju vírivku z pohodlia telefónu. Nastavte teplotu vody, zapnite svetlo, spustite masážne pumpy a ďalšie.

Zvukový systém Fusion Air ™

Streamujte svoju obľúbenú stanicu alebo zoznam skladieb cez Bluetooth®. Stereosystém pre vírivku obsahuje až štyri interiérové, vodotesné reproduktory a subwoofer pre maximalizáciu kvality zvuku. Chcem vedieť viac

Krycí systém Axis®

Ak hľadáte jednoduché a praktické riešenie starostlivosti o váš plavecky bazén, alebo ak chcete ten najkvalitnejší kryt na  na trhu, Axis Cover System je tou najlepšou voľbou.

Mast3rPur ™

Systém hospodárenia s vodou Mast3rPur ™ znižuje množstvo chemikálií, ako je chlór, ktoré musíte používať a udržuje vašu bazénovú vodu prirodzene čistú. Chcem vedieť viac

Dostupné farebné prevedenia:

ŠKRUPINA (vnútro):

Sterling_Silver.jpg

Sterling Silver

(ŠTANDARD)

Sierra

Sierra

OPLÁŠTENIE:

Espresso.jpg

DuraMaster Espresso

(ŠTANDARD)

Graphite_Grey.jpg

DuraMaster Graphite

(ŠTANDARD)

bottom of page