banner-trainer18-deep.jpg

Swim Spa Trainer 18 D

Vysoký výkon, VIP so vstrekovaním vzduchu, nastaviteľná rýchlosť

Trainer 18 D má veľkú voľnú plochu so zvýšenou hĺbkou pre vztlak, ktorá je ideálna na kondičné tréningy, vodné cvičenia a rodinnú zábavu. Technológia VIP (Velocity Injector Plate) zlepšuje účinnosť trysky a zvyšuje účinnosť vody pre lepší zážitok z cvičenia. Vďaka jedinečným výhodám v oblasti zdravia, vodoliečby a relaxácie ponúka tento plávací bazén plnú dávku potešenia.

ROZMERY

547 cm x 239 cm x 153 cm

OBJEM VODY

8 460 litrov

POČET TRYSIEK

43

model-trainer18.png
Filtrácia EcoPur

Minerálny filtračný systém uľahčuje starostlivosť o vodu

+ Špecifikácia modelu

H2X Fitness Swim Spa 

Trainer 18 D

Rozmery

547 cm x 239 cm x 153 cm

Váha (prázdna/plná)

1 229 kg / 10 104 kg

Objem vody

8 460 litrov

Požadované napájanie

50 Amp

Čerpadlá

2

Trysky z nehrdzavejúcej ocele

43 ( vrátane 4 VIP trysiek )

Pohonný systém

VIP so vstrekovaním vzduchu

Vodné funkcie

1

Ozónový systém

Štandardný

Filtrácia

EcoPur® Charge

LED osvetlenie

Waterline

Registračné číslo

1130

+ Základná výbava

VIP Technológia

Jedinečný ergonomický dizajn vnútornej formy pomáha kontrolovane smerovať prúdy vody.

Vodné funkcie

Vodopády vo vašom swim spa pôsobia upokojujúco a zvuk vodopádu a pohľad na nich dodáva celkovú atmosféru harmónie pri masážnych procedúrach.

Systém bio-magnetickej terapie

Zmierňuje zápal, zlepšuje cirkuláciu a podporuje reakcie nervového systému. Systém biomagnetickej terapie Master Force zameriava strategicky umiestnené magnety na tlakové body na krku a chrbte. Chcem vedieť viac

Filtrácia EcoPur

Potrebujete čistú a priezračnú vodu bez chemikálií, ktoré nemáte? EcoPur Charge používa minerály ako meď a zinok na čistenie vody a odstraňovanie nečistôt, baktérií a rias. 

Chcem vedieť viac

StressRelief Neck and Shoulder Seat ™

Zmiernite nežiaduce napätie a bolesť krku a ramien. Na túto oblasť vysokého napätia sa zameriavajú jedinečné trysky StressRelief Neck and Shoulder Seat mimo vody. Chcem vedieť viac

Vodoliečba

Ortopedicky tvarované terapeutické sedadlá a nastaviteľné masážne trysky vám pomôžu uľaviť  bolesť svalov a uvoľniť psychiku od stresu.

Xtreme terapia

Terapeutické trysky Xtreme majú jedinečný prúdový tvar, ktorý sa zameriava na chrbtové svaly, boky, stehná a lýtka. Používajú sa pre regeneračnú masáž alebo pre každodennú terapeutickú masáž.

Svetelný systém Waterline

LED osvetlenie Waterline dodáva prijemnú atmosféru a zosilňuje celkový zážitok z vášho kúpeľa.

H2Xercise™

Cvičenie vo vode je úžasný spôsob, ako sa dopracovať k svojim fitness cieľom. Väčšina plaveckých bazénov H2X je vybavená systémom H2Xercise Fitness, ktorý obsahuje veslárske tyče a odporové gumené povrazy.

+ Doplnkové možnosti

SoftTread™

Podlahový systém umiestnenia SoftTread ™ ponúka bezpečnosť a pohodlie pri výstupe a nástupe do bazénu. Štýlové dizajnové prevedenie v kombinácii so špeciálnymi materiálmi zabezpečia prijemný pocit pri dotyku a stabilitu.

Modul Wifi

Ovládajte svoju vírivku z pohodlia telefónu. Nastavte teplotu vody, zapnite svetlo, spustite masážne pumpy a ďalšie.

Zvukový systém Fusion Air ™

Streamujte svoju obľúbenú stanicu alebo zoznam skladieb cez Bluetooth®. Stereosystém pre vírivku obsahuje až štyri interiérové, vodotesné reproduktory a subwoofer pre maximalizáciu kvality zvuku. Chcem vedieť viac

Krycí systém Axis®

Ak hľadáte jednoduché a praktické riešenie starostlivosti o váš plavecky bazén, alebo ak chcete ten najkvalitnejší kryt na  na trhu, Axis Cover System je tou najlepšou voľbou.

Mast3rPur ™

Systém hospodárenia s vodou Mast3rPur ™ znižuje množstvo chemikálií, ako je chlór, ktoré musíte používať a udržuje vašu bazénovú vodu prirodzene čistú. Chcem vedieť viac

Dostupné farebné prevedenia:

ŠKRUPINA (vnútro):

Sterling Silver

(ŠTANDARD)

Sierra

OPLÁŠTENIE:

DuraMaster Espresso

(ŠTANDARD)

DuraMaster Graphite

(ŠTANDARD)