top of page
banner-therapool13.jpg

Swim Spa Therapool 13

Zameraný na fitness, vstrekovaný prúd vody a vzduchu, dvojrýchlostný

Therapool 13, najväčší model zo série Therapool, má neobmedzenú cvičebnú plochu a terapeutické sedenie pre maximálnu pohodu. Má 28 trysiek s dvoma výkonnými plaveckými tryskami prúdovými dýzami na odporový tréning a vodné cvičenia. Štandardne sa dodáva s fitness systémom H2Xercise ™ pre veslovanie a silový tréning. Či už chcete cvičiť alebo len relaxovať, sú to perfektné kúpele na kúpanie, ktoré vás nabudia a vrátia energiu do wellness cvičenia.

ROZMERY

396 cm x 229 cm x 122 cm

OBJEM VODY

4 807 litrov

POČET TRYSIEK

28

model-therapool13.png
Filtrácia EcoPur

Minerálny filtračný systém uľahčuje starostlivosť o vodu

+ Špecifikácia modelu

H2X Fitness Swim Spa 

Therapool 13

Rozmery

396cm x 229cm x 122cm

Váha (prázdna/plná)

810 kg / 5 951 kg

Objem vody

4 807 litrov

Požadované napájanie

50 Amp

Čerpadlá

2

Trysky z nehrdzavejúcej ocele

28 (vrátane 2 protiprúdových trysiek)

Pohonný systém

Protiprúdové trysky

Vodné funkcie

2

Ozónový systém

Štandardný

Filtrácia

EcoPur® Charge

LED osvetlenie

Colorscape

Registračné číslo

9914

+ Základná výbava

Systém bio-magnetickej terapie

Zmierňuje zápal, zlepšuje cirkuláciu a podporuje reakcie nervového systému. Systém biomagnetickej terapie Master Force zameriava strategicky umiestnené magnety na tlakové body na krku a chrbte. Chcem vedieť viac

Filtrácia EcoPur

Potrebujete čistú a priezračnú vodu bez chemikálií, ktoré nemáte? EcoPur Charge používa minerály ako meď a zinok na čistenie vody a odstraňovanie nečistôt, baktérií a rias. 

Chcem vedieť viac

Vodné funkcie

Vodopády vo vašom swim spa pôsobia upokojujúco a zvuk vodopádu a pohľad na nich dodáva celkovú atmosféru harmónie pri masážnych procedúrach.

Vodoliečba

Ortopedicky tvarované terapeutické sedadlá a nastaviteľné masážne trysky vám pomôžu uľaviť  bolesť svalov a uvoľniť psychiku od stresu.

H2Xercise™

Cvičenie vo vode je úžasný spôsob, ako sa dopracovať k svojim fitness cieľom. Väčšina plaveckých bazénov H2X je vybavená systémom H2Xercise Fitness, ktorý obsahuje veslárske tyče a odporové gumené povrazy.

+ Doplnkové možnosti

SoftTread™

Podlahový systém umiestnenia SoftTread ™ ponúka bezpečnosť a pohodlie pri výstupe a nástupe do bazénu. Štýlové dizajnové prevedenie v kombinácii so špeciálnymi materiálmi zabezpečia prijemný pocit pri dotyku a stabilitu.

Modul Wifi

Ovládajte svoju vírivku z pohodlia telefónu. Nastavte teplotu vody, zapnite svetlo, spustite masážne pumpy a ďalšie.

Zvukový systém Fusion Air ™

Streamujte svoju obľúbenú stanicu alebo zoznam skladieb cez Bluetooth®. Stereosystém pre vírivku obsahuje až štyri interiérové, vodotesné reproduktory a subwoofer pre maximalizáciu kvality zvuku. Chcem vedieť viac

Krycí systém Axis®

Ak hľadáte jednoduché a praktické riešenie starostlivosti o váš plavecky bazén, alebo ak chcete ten najkvalitnejší kryt na  na trhu, Axis Cover System je tou najlepšou voľbou.

Mast3rPur ™

Systém hospodárenia s vodou Mast3rPur ™ znižuje množstvo chemikálií, ako je chlór, ktoré musíte používať a udržuje vašu bazénovú vodu prirodzene čistú. Chcem vedieť viac

Dostupné farebné prevedenia:

ŠKRUPINA (vnútro):

Sterling_Silver.jpg

Sterling Silver

(ŠTANDARD)

Sierra

Sierra

OPLÁŠTENIE:

Espresso.jpg

DuraMaster Espresso

(ŠTANDARD)

Graphite_Grey.jpg

DuraMaster Graphite

(ŠTANDARD)

bottom of page