top of page
banner-challenger18-deep-pro.png

Swim Spa Challenger 18 D Pro

Špičkový výkon, bezvzduchové VIP, programovateľná rýchlosť

S novým Challenger Pro môžu športovci a plavci trénovať na vysokej úrovni v pohodlí domova. Tento 5,5 metrový plavecký bazén je vybavený tromi vyhradenými plaveckými čerpadlami, vrátane dvoch motorov s variabilnou rýchlosťou, takže tempo môžu podávať aj pre tých najlepších plavcov. Challenger Pro je navrhnutý pre optimálny výkon a umožňuje silný prúd s ešte lepšou viditeľnosťou. Hydro-terapeutické sedenie a regulácia teploty umožňujú regeneráciu a relaxáciu.

ROZMERY

547 cm x 239 cm x 153 cm

OBJEM VODY

7 874 litrov

POČET TRYSIEK

45

model-challenger18-pro.png
Filtrácia EcoPur

Minerálny filtračný systém uľahčuje starostlivosť o vodu

+ Špecifikácia modelu

H2X Fitness Swim Spa 

Challenger 18 D Pro

Rozmery

587 cm x 239 cm x 153 cm

Váha (prázdna/plná)

1 288 kg / 9 578 kg

Objem vody

7 874 litrov

Požadované napájanie

80 Amp

Čerpadlá

4 + 1 cirkulačné

Trysky z nehrdzavejúcej ocele

45 (vrátane 6 VIP trysiek)

Pohonný systém

VIP bezvzduchová technológia

Vodné funkcie

5

Ozónový systém

Štandardný

Filtrácia

EcoPur® Charge

LED osvetlenie

Waterline

Registračné číslo

9946

+ Základná výbava

VIP Technológia

Jedinečný ergonomický dizajn vnútornej formy pomáha kontrolovane smerovať prúdy vody.

AquaSpeed VSP™ Technológia

S 25 nastaveniami rýchlosti môžete meniť tempo pri intervalovom tréningu alebo pri vytrvalostnom tréningu naprogramovať plynulý nárast protiprúdu.

Mast3rPur ™

Systém hospodárenia s vodou Mast3rPur ™ znižuje množstvo chemikálií, ako je chlór, ktoré musíte používať a udržuje vašu bazénovú vodu prirodzene čistú. Chcem vedieť viac

Systém bio-magnetickej terapie

Zmierňuje zápal, zlepšuje cirkuláciu a podporuje reakcie nervového systému. Systém biomagnetickej terapie Master Force zameriava strategicky umiestnené magnety na tlakové body na krku a chrbte. Chcem vedieť viac

StressRelief Neck and Shoulder Seat ™

Zmiernite nežiaduce napätie a bolesť krku a ramien. Na túto oblasť vysokého napätia sa zameriavajú jedinečné trysky StressRelief Neck and Shoulder Seat mimo vody. Chcem vedieť viac

Vodoliečba

Ortopedicky tvarované terapeutické sedadlá a nastaviteľné masážne trysky vám pomôžu uľaviť  bolesť svalov a uvoľniť psychiku od stresu.

Xtreme terapia

Terapeutické trysky Xtreme majú jedinečný prúdový tvar, ktorý sa zameriava na chrbtové svaly, boky, stehná a lýtka. Používajú sa pre regeneračnú masáž alebo pre každodennú terapeutickú masáž.

Svetelný systém Waterline

LED osvetlenie Waterline dodáva prijemnú atmosféru a zosilňuje celkový zážitok z vášho kúpeľa.

Filtrácia EcoPur

Potrebujete čistú a priezračnú vodu bez chemikálií, ktoré nemáte? EcoPur Charge používa minerály ako meď a zinok na čistenie vody a odstraňovanie nečistôt, baktérií a rias. 

Chcem vedieť viac

Vodné funkcie

Vodopády vo vašom swim spa pôsobia upokojujúco a zvuk vodopádu a pohľad na nich dodáva celkovú atmosféru harmónie pri masážnych procedúrach.

H2Xercise™

Cvičenie vo vode je úžasný spôsob, ako sa dopracovať k svojim fitness cieľom. Väčšina plaveckých bazénov H2X je vybavená systémom H2Xercise Fitness, ktorý obsahuje veslárske tyče a odporové gumené povrazy.

+ Doplnkové možnosti

SoftTread™

Podlahový systém umiestnenia SoftTread ™ ponúka bezpečnosť a pohodlie pri výstupe a nástupe do bazénu. Štýlové dizajnové prevedenie v kombinácii so špeciálnymi materiálmi zabezpečia prijemný pocit pri dotyku a stabilitu.

Modul Wifi

Ovládajte svoju vírivku z pohodlia telefónu. Nastavte teplotu vody, zapnite svetlo, spustite masážne pumpy a ďalšie.

Zvukový systém Fusion Air ™

Streamujte svoju obľúbenú stanicu alebo zoznam skladieb cez Bluetooth®. Stereosystém pre vírivku obsahuje až štyri interiérové, vodotesné reproduktory a subwoofer pre maximalizáciu kvality zvuku. Chcem vedieť viac

Krycí systém Axis®

Ak hľadáte jednoduché a praktické riešenie starostlivosti o váš plavecky bazén, alebo ak chcete ten najkvalitnejší kryt na  na trhu, Axis Cover System je tou najlepšou voľbou.

Dostupné farebné prevedenia:

ŠKRUPINA (vnútro):

Sterling_Silver.jpg

Sterling Silver

(ŠTANDARD)

Sierra

Sierra

OPLÁŠTENIE:

Espresso.jpg

DuraMaster Espresso

(ŠTANDARD)

Graphite_Grey.jpg

DuraMaster Graphite

(ŠTANDARD)

bottom of page