top of page

Preskúmajte všetky magické funkcie, ktoré Twilight séria ponúka.

SEDENIE
ergonom dizajn.jpg
Ergonomický dizajn

Od chvíle, keď si sadnete, pocítite rozdiel. Naši inžinieri vytvorili sedadlá, ktoré kopírujú obrys vášho tela a uľahčujú vám prirodzene relaxovať. Akonáhle sa posadíte do vytvarovaných sedadiel, strategicky umiestnené trysky vám poskytujú cielenú vodoliečbu od hlavy po päty.

TERAPIA
nohy terapia.jpg
Master Blaster® terapia pre chodidlá 

Všetci vieme, že masáž chodidiel je veľmi príjemná, ale možno netušíte, že reflexná masáž chodidiel poskytuje zdraviu prospešné účinky pre celé telo. Preto sme vytvorili pre vás Master Blaster terapiu pre chodidlá.

Chcem vedieť viac

srmp v2.png
StressRelief
Neck and Shoulder Seat™

Našim tajomstvom je reverzné tvarovanie, ktoré ponúka upokojujúcu vodoliečbu krku a ramien, ktorá presahuje rámec bežných možností. 

Chcem vedieť viac

bio-magneticka terapia.png
Master Force ™
Systém bio-magnetickej terapie

Magnetická terapia sa už po stáročia používa na zmiernenie bolesti, opuchov, stuhnutosti tela a zlepšuje krvný obeh organizmu. Dnes sa čoraz viac lekárov a fyzioterapeutov vracia k liečivým účinkom tejto terapie

Chcem vedieť viac

VYCHYTÁVKY & OZVUČENIE

* indikuje doplnkovú možnosť

orion osvetlenie.jpg
Orion Light System™

Náš svetelný systém Orion nie je vôbec obyčajný. Rad farieb osvetľuje ovládacie a vodné prvky, vnútorný priestor a ďalšie. Jednoduchým dotykom na tlačidlo ľahko používateľného horného ovládacieho systému môžete vytvoriť vlastnú svetelnú šou, ktorá vyhovuje akejkoľvek nálade. 

dream osvetlenie.jpg
Dream Lighting *

Nádherné jemné lúče svetla zvýrazňujú vonkajšie rohy vašej vírivky. Táto funkcia bude krásne zdôrazňovať váš záhradný dizajn. Nie sú k dispozícii spolu s lištou DreamStone.

fusion ozvucenie.png
Zvukový systém Fusion Air *

Toto špičkové stereo zariadenie s vírivkou obsahuje štyri vnútorné, vodotesné reproduktory a subwoofer. Medzi ďalšie dostupné funkcie patrí FM rádio a Bluetooth®, ktoré sú ovládané dotykovou podložkou odolnou voči poveternostným vplyvom. 

Chcem vedieť viac

wifi modul.png
WiFi Modul *

Teraz môžete pohodlne ovládať svoju vírivku z vášho zariadenia Apple® alebo Android®. S voliteľným integrovaným modulom Wi-Fi, ktorý pracuje s aplikáciou Balboa Water Group Wi-Fi Spa Control, môžete na diaľku ovládať činnosť vašej vírivky vrátane osvetlenia, teploty vody a chodu masážnych čerpadiel. 

RADOSŤ Z ČISTOTY

* indikuje doplnkovú možnosť

Mast3rPur.jpg
Mast3rPur ™ Systém hospodárenia s vodou *

Exkluzívny systém Mast3rPur ™ spája tri prvky a vytvára výkonný, bezkonkurenčný sanitárny systém vírivky. Dostupne voliteľný pre vírivky Michael Phelps Legend Series.

Chcem vedieť viac

EcoPur Charge.png
EcoPur® Charge Water Purification

EcoPur® Charge je inovatívny filtračný systém pre vírivky, ktorý nahrádza matku prírodu tak, aby prirodzenejšie čistila vodu vo vírivke. 

Chcem vedieť viac

Energy Efficient .png
Energeticky úsporné

Lepšia izolácia znamená nižšie náklady na energiu. Používame technológiu s ICYNENE® izolačnou penou, ktorá rapídne zvýšila štandard nad izolačnými systémami, ktoré používajú takmer všetci americkí výrobcovia víriviek. 

Chcem vedieť viac

QuietFlo.png
QuietFlo ™ Systém starostlivosti o vodu *

Tento pokrokový systém cirkulácie vody udržuje vodu vírivky v pohybe, filtrovanú a ohrievanú, aj keď sa vírivka nepoužíva. Dostupne voliteľný pre vírivky Michael Phelps Legend Series.

Chcem vedieť viac

bottom of page