top of page

Zistite, ako zlepšiť svoj život s vírivkou série Clarity.

SEDENIE
ergonom dizajn.jpg
Ergonomický dizajn

Od chvíle, keď si sadnete, pocítite rozdiel. Naši inžinieri vytvorili sedadlá, ktoré kopírujú obrys vášho tela a uľahčujú vám prirodzene relaxovať. Akonáhle sa posadíte do vytvarovaných sedadiel, strategicky umiestnené trysky vám poskytujú cielenú vodoliečbu od hlavy po päty.

TERAPIA
srmp v2.png
StressRelief
Neck and Shoulder Seat™

Našim tajomstvom je reverzné tvarovanie, ktoré ponúka upokojujúcu vodoliečbu krku a ramien, ktorá presahuje rámec bežných možností. 

Chcem vedieť viac

bio-magneticka terapia.png
Master Force ™
Systém bio-magnetickej terapie

Magnetická terapia sa už po stáročia používa na zmiernenie bolesti, opuchov, stuhnutosti tela a zlepšuje krvný obeh organizmu. Dnes sa čoraz viac lekárov a fyzioterapeutov vracia k liečivým účinkom tejto terapie

Chcem vedieť viac

VYCHYTÁVKY & OZVUČENIE

* indikuje doplnkovú možnosť

dream osvetlenie.jpg
Dream Lighting *

Nádherné jemné lúče svetla zvýrazňujú vonkajšie rohy vašej vírivky. Táto funkcia bude krásne zdôrazňovať váš záhradný dizajn. Nie sú k dispozícii spolu s lištou DreamStone.

fusion ozvucenie.png
Zvukový systém Fusion Air *

Toto špičkové stereo zariadenie s vírivkou obsahuje štyri vnútorné, vodotesné reproduktory a subwoofer. Medzi ďalšie dostupné funkcie patrí FM rádio a Bluetooth®, ktoré sú ovládané dotykovou podložkou odolnou voči poveternostným vplyvom. 

Chcem vedieť viac

RADOSŤ Z ČISTOTY

* indikuje doplnkovú možnosť

Mast3rPur.jpg
Mast3rPur ™ Systém hospodárenia s vodou

Exkluzívny systém Mast3rPur ™ spája tri prvky a vytvára výkonný, bezkonkurenčný sanitárny systém vírivky. Dostupne voliteľný pre vírivky Michael Phelps Legend Series.

Chcem vedieť viac

Energy Efficient .png
Energeticky úsporné

Lepšia izolácia znamená nižšie náklady na energiu. Používame technológiu s ICYNENE® izolačnou penou, ktorá rapídne zvýšila štandard nad izolačnými systémami, ktoré používajú takmer všetci americkí výrobcovia víriviek. 

Chcem vedieť viac

bottom of page